Pizzeria Maślice

Zamów pizzę z dowozem. Sprawdź nasze menu i zamów przez internet

Tradycyjne receptury i wyjątkowy smak połączony z nowoczesnym menu – to wyróżniki Pizza Mobile. Charakterystyczny foodtruck wprowadza wyjątkową atmosferę, a łatwy sposób zamówienia i szybkie dostawy w różne dzielnice Wrocławia zapewniają coraz większemu gronu osób smaczne posiłki pod same drzwi. Jak zamówić pizzę? Jaką ofertę posiada Pizzeria Maślice i dlaczego ma tak wyjątkowy smak?

Co można znaleźć w ofercie Pizza Mobile?

Pizza Mobile to wybór około 25 rodzajów pizz, które można zamówić prosto ze strony internetowej za pomocą kilku kliknięć. W ofercie są zarówno potrawy wegetariańskie, jak i z dodatkiem mięsa, a także cztery sosy do wyboru – pomidorowy tradycyjny, pomidorowy ostry, czosnkowy oraz oliwa. Klienci cenią sobie również atrakcyjne promocje, z których można skorzystać, kupując kilka pizz w jednym zamówieniu – idealne rozwiązanie na większe spotkanie z przyjaciółmi lub imprezę.

Dlaczego Pizza Mobile to dobry wybór?

Pizza wytwarzana jest w niezwykle staranny i unikatowy sposób, co przekłada się na jej niepowtarzalny smak. Receptura przekazywana z pokolenia na pokolenie oraz wypiekanie ciasta w opalanym drewnem piecu w temperaturze 450 stopni Celsjusza – to wszystko sprawia, że Pizza Mobile wyróżnia się na rynku, a cienkie ciasto zachęca miłośników tego włoskiego dania do wypróbowania go w oryginalnej, autorskiej wersji.

Szybki dowóz na terenie Wrocławia – gdzie dociera Pizza Mobile?

Szeroka oferta Pizza Mobile oraz wyjątkowe przepisy nie są jedynymi powodami, dla których dania są tak chętnie wybierane. Sporym ułatwieniem jest również dobra dostępność i szybkie dowozy, z których skorzystać mogą mieszkańcy wielu dzielnic Wrocławia. Pizza Maślice jest tylko jedną z opcji, bowiem potrawy docierają także do Popowic, Kozanowa, Gądowa Małego, Pilczyc, Szczepina i Nowego Dworu. To sprawia, że nie trzeba długo czekać na zamówienie. Co więcej, pizzeria otwarta jest siedem dni w tygodniu, dzięki czemu niemal w każdej chwili można sięgnąć po ulubione dania.

Jak skomponować pizzę według swojego pomysłu?

Oprócz standardowych pizz wyróżnionych i opisanych na stronie internetowej firmy możliwe jest również skomponowanie własnego dania na bazie dostępnych składników. Przy składaniu zamówienia wystarczy wybrać opcję „własna pizza” i sięgnąć po ulubione elementy. Różne rodzaje sera, przypraw, warzyw, owoców, wędlin i sosów pozwalają wpisać się w konkretne preferencje żywieniowe – nawet te najbardziej wymagające. Przejrzysta witryna internetowa umożliwia dokonanie zakupu w kilku krokach – po wybraniu dania należy zapłacić kartą lub szybkim przelewem (możliwe jest także opłacenie zamówienia gotówką) i oczekiwać na dostawę. Nie jest konieczne rejestrowanie się na stronie.